Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hete ráharaptam a szilvamagr...

1 hete ráharaptam a szilvamagra az első fogammal. Azóta veszettül érzékeny hidegre/melegre édesre. Ki fog esni?

Figyelt kérdés

Amikor ráharaptam azt hittem hogy egyből kitörik a fogam, csodák csodájára még megvolt.

Különösebb elváltozást nem látok rajta, csak érzékeny.

Ha harapok vele akkor nem fáj.


Mosom minden nap a fogam, szép egészséges a fogsorom,ínyem.


Mitől érzékeny még mindig?



2014. ápr. 19. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogorvos!
2014. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2012XY válasza:
Azért lehet érzékeny, mert ha te nm is látod, attól még fogad zománca sérülhetett, ez miatt a hideg-meleg ingerekre fájdalom jelentkezik. Nézesd meg mielőbb fogorvossal! :)
2014. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megsérült a zománc. Simán meg lehet menteni, ha még most kezelteted, de ha sokáig halogatod, akkor elbúcsúzhatsz a fogadtól, meg a fene akar az érzékenységtől szenvedni addig is.
2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most már nem érzem, már nem érzékeny. így is muszáj elmenni dokihoz?
2014. ápr. 21. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzékeny, szerintem nincs vele teendő. Viszont ezt figyelném a helyedben, hogy érzékeny-e pl. hidegre. Mert ha egyáltalán nem, akkor az sajnos elhalt. Akkor menj dokihoz. Különben doki sem nagyon csinálna vele mást mint vitalitáspróbát (hideggel). Máskor figyelj oda. Nekem amúgy forró étellel volt ez, hogy az első fogam nagyon besajgott és nekem is vagy 2 hétig furcsán bizsergett utána.
2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hidegre még érzékeny igen. remélem elmúlik
2014. ápr. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!