Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kenjek a számra?

Mit kenjek a számra?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz és folyton kirepedezik és ronda. A labello nem használ a gyógyszertári ajakápoló sem. Próbáltam már kézkrémet, propoliszos krémet és sok más krémet is ezek közül a propoliszos tartott legtovább. Tudtok olyan krémet ami sokáig használna? Esetleg hogy egy napig nem is repedezne ki? Annyi olyan embert ismerek akik nem is használnak ajakápolót és egész nap szép a szájuk bezzeg én minden órában kenegetem mert már repedezik......

2014. ápr. 19. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én magamnak készítem. Csokis-narancsos, olyan, mint a zselés szaloncukor. Ha érdekel, leírom a receptet.
2014. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj. De fontos hogy elég folyadékot is igyál minden nap.
2014. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. Labello függő voltam, 10 percenként kentem a számat mindenfélével. ha nem kentem fél napig,akkor berepedt, kiszáradt, fájt, stb. Leszoktattam magam róla szép lassan egyre ritkábban kentem, amíg már nem is kellett. Azóta semmi gond vele. Próbálj meg leállni vele, nagyon nem jó. Hozzászokik a szádon a bőr, és aztán már igényli. Elvékonyodik és nem hidratálja magát. Nekem pát hónapig eltartott, de azóta tényleg minden ok. Arról nem beszélve, hogy nagyon sok vegyi anyagot viszel így be a szervezetedbe, kőolajszármazékokat pl. ami nagyon egészségtelen.
2014. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xeniah ***** válasza:
Nekem időszakosan szokott előjönni, és a Labello használ, de csak a fehér. A fehér drágább szokott lenni, mint a többi, de nekem csak az vált be.
2014. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
neutrogena tubusos ajakír
2014. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!