Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyíregyházán ajánlanátok egy...

Nyíregyházán ajánlanátok egy jó fogorvost?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a fogam főleg esténként.Lyukas és már többször volt azon a részen gondom.Voltam már pár fogorvosnál de vagy nem végezték jól a munkájukat, bunkók voltak stb.

Olyat keresnék aki rendes, kedves, türelmes, és érti amit csinál.És ésszerű áron dolgozik.



2014. ápr. 22. 21:44
 1/5 *emi* válasza:
100%
Dr.Békési Diána, Sóstói úton rendel. Én ambulásként jártam hozzá a szájsebészetre, és ennek ellenére is szakszerű volt és jófej!
2014. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pötyös Panni válasza:
100%

Az utóbbi hetekben rengeteg fogorvosnál jártam.. Csak és kizárólag Dr. Szalontaiékat ajánlom!!

Maximálisan türelmesek, kedvesek és nagyon alaposak!

[link]

2014. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Gyökérkezelést jól csinálja?A kezelt fogamból kiesett a tömés, és az fáj mostanában.Meg azt hiszem le is van törve belőle

2014. ápr. 23. 15:16
 4/5 anonim válasza:
77%

Én Dr. Krafcsik Istvánt ajánlom. Fiatal, maximálisan képben van a modern technikákkal, rendelkezik is vele. Nagyon türelmes, minden kérdésre válaszol és alaposan, precízen dolgozik. Rengeteg hasznos kiegészítő információval is ellát, ha kéred, és nem ítélkezik. Nekem még semmi problémám nem volt azokkal a fogaimmal, amiket ő kezelt, tömött be. Én is ajánlás útján mentem hozzá, de ha rákeresel neten és elolvasod a honlapján a bemutatkozását, már az is egy képet tud adni róla, szerintem profi.

Az árai nekem ésszerűek, nem kiugróan magasak. Mondjuk én a fogaimra sosem sajnáltam a pénzt, mert erre a területre duplán igaz az "olcsó húsnak híg a leve" mondás, és ha valamit elront egy kontár, akkor sokszorosát fizetheted ki, mire más helyrehozza.

2014. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljes mértékben egyetértek az utolsóval!
2020. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!