Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha afta van az ínyemen, attól...

Ha afta van az ínyemen, attól megduzzadhat az íny?

Figyelt kérdés
A hátsó fogamnál az iny megduzzadt kicsit,és a szajpadlás széle is,kissé érzékeny is ha a nyelvemmel odaérek.Ahogy megneztem tegnap 2 kis apró fehér pötty is volt,mostanra azt nem látom,csak olyan mintha apró lyuk lenne a helyén.Viszont az ínym még mindig duzzadt,mennyi idő míg visszahúzódik?Tegnap reggel vettem észre.
2014. ápr. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem afta, hanem a fogadtól van. Öblögess Phlogosol oldattal, de ha nem múlik, akkor menj el fogorvoshoz.
2014. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor az a fehér pötty mi lehetett?Es annak a helyén a pici lyuk?Olyan mintha a hólyag kifakadt volna
2014. ápr. 24. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl egy gyulladt fog miatt azon a kis lyukon távozik a genny.
2014. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal vele,afta volt,forro étel megégette az ínyem,és attól alakult ki.
2014. ápr. 27. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!