Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz fogak? Plusz nagyon...

Rossz fogak? Plusz nagyon felek a fogorvostol?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, es mar kiskorom ota a fogorvost jarom! Rossz fogaim vannak, orokoltem is meg nem is nagyon figyeltem oda amikor kisebb voltam! Mindig ugy ereztem hogy ezzel csak en vagyok egyedul így es mindenki masnak biztos szép fogai vannak es csak nekem vannak rossz fogaim! Volt egy, két nagyon rossz élményem is (kiakadt allkapocs, muszer beletort a fogamba stb, stb! Mostmár osszeszedtem a bátorságom es fogszabalyzast is be fogom vállalni!! Esetleg valakinek valami sztori amitől tudnám hogy nem vagyok egyedul a bajommal?:D előre is köszönöm!

2014. ápr. 24. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. nálunk nagyon gyökér volt a fogorvos ha ez nem elég, akkor az elmúlt 1 évben 6 orvos váltotta egymást. Szóval kerestem egy fizetős normális orvost. Ég és Föld a különbség. Kedves, közvetlen, aranyos, munkájára igényes. Kezelésekből szinte semmit se érzek.


És nem egy megfizethetetlen luxus orvosról van szó.

2014. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz akkor magándokihoz mész.
2014. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul Angliában elek, soha nem voltam meg itt fogaszaton tehát ezért tartok is tole picit! De ugy hallottam hogy a magyar fogaszattol meg beteg ellatastol minden jobb..
2014. ápr. 24. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is kisebb koromban kezdtem el járni, talán 9 éves korom körül. 4 rágófogamat (tejfogakat) kihúzták. Érzéstelenítés nélkül is húztak egy fogamat (nem mozgott) az a fogam helyett 2 nőtt, az egyik kifele a másik befele állt.

Tömésem is elég sok van. Volt olyan, hogy éreztem a lyukat, elmentem a fogorvoshoz és elkezdett egy másik fogamat fúrni, tehát plusz egy tömés, így van 9 tömésem. Tavaly 6 fogamba tömést cseréltek és 5 fogamat kihúzták fogszabályzás miatt.

Most hónaponta járok ugye a fogszabályzásra.

A körzeti orvos úgyahogy normális, viszont érzéstelenítést sosem kaptam, csak a foghúzásoknál. A fogszabályzós orvos meg egy bunkó szemétláda. Szétszakadt a 9x13-as kezelési lapom, ami sima kis szutyok A4es lap negyede volt és nem volt hajlandó újat írni, inkább üvöltözött velem. Ha szólok, hogy nem jó a következő időpont, közli, hogy nem kötelező hozzá járnom. De mivel sajnos sztk alapon járok, muszáj hozzá járnom...

Amúgy körzetisnél, ha januárba kértem időpontot áprilisra kaptam. Szánalmas.

2014. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!