Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljes koronázás?

Teljes koronázás?

Figyelt kérdés
Meg vannak a fogaim, de nagyon sok lyukas fogam van. Lehetséges az, hogy az összes fogamat, alul felül lecsiszolják és műfogat ragasztanak rá? És ez körülbelül mennyibe kerül?
2014. ápr. 26. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Megoldható a dolog, de nem lesz olcsó. Hány éves vagy?
2014. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hülyeség lenne mindet lecsiszoltatni, betétekkel megoldható a dolog, kérdezd meg a fogorvost hgoy nem e készíthető rájuk inlay, onlay, vagy overlay, attól függ hogy milyen kiterjedésű a szuvasodás. A sz.r tömőanyaggal nem szenvednék, a fogorvosok magasról lesz..rják hogy mi lesz a fogaddal, csak a pénz érdekli őket, hidd el vannak tapasztalataim. SZTK-ban meg alig várják hogy kiszálljon a beteg a székből, magánrendelőben érdemesebb elmenni.


Az ár mindenhol változó, attól függ miből fog készülni a pótlás. Inlay készülhet aranyból, porcelánból, kompozitból és még sok másból kombinálva.

2014. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2014. ápr. 28. 00:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Képet tudsz felrakni a fogaidról?
2014. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legyen elég annyi, hogy elől is és hátul is, mindegyiknek lyukas az oldala. az alsó fogsoromban csak a rágó fogaim lyukasak, valamelyiknek már csak a gyökere van meg. De pont valamelyik nap esett ki egy teljesen ép fogam egészben. De annak is bent maradt a gyökere. Pedig az nem is volt lyukas
2014. ápr. 29. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Kép jobb lenne, ez alapján bármi lehet.
2014. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, 21 évesen ez elég elszomorító. LEsz ott munka bőven, egy gyökércsapos műcsonk, betétek, esetleg teljes koronák. Így kép nélkül nehéz.
2014. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Édesapám azt mondta hogy örököltem. Neki 20 évesen már nem voltak fogai. Nagypapámnak se. Márpedig én minden nap mostam a fogam mégis elromlott az összes. Kb fél éve hagytam abba a mosását úgy hogy max hetente 2 szer mosom mert már feleslegesnek tartom.
2014. ápr. 30. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy úgy, értem, de azért ne hagyd abba a mosását, legalább a szájhigiénéd legyen jó.


Ez esetben egy körhíd lehet a legjobb megoldás, de az orvos úgyis megmondja.

2014. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!