Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenbe voltatok mar a...

Debrecenbe voltatok mar a Dental altatasos fogaszaton? Altatasrol mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link] errol a fogaszatrol erdeklodom.Kulfoldon elek es nyaron 2 hetre megyek haza magyarorszagra.Az altatasos modszerrel az osszes fogamat megtudja egyszerre csinalni
2014. máj. 1. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia .Én Budapesti vagyok ,így a debreceni fogászatot nem ismerem . De én is altatás alatt tetettem rendbe a fogaimat tavaly . Csak dícsérni tudom....Szuper dolog ;) Ha konkrétan érdekel valami ,kérdezz nyugodtan .
2014. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom , nem én vagyok a kérdező, de mesélhetnél bővebben, engem is nagyon érdekel minden térena dolog mert én is tervezem a dolgot.
2014. máj. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elso hozzaszolo nagyon aranyos.En is kerdeztem tole hogy erzett e valami fajdalmat vagy hangokat hallott e de azt mondta semmit.Betettek a kezebe a branult elaludt utana tettek be neki a csovet meg a maszkot vagy mit hogy lelegezzen. :) Igy hogy tudtam vele beszelni mar batrabb vagyok egy kicsit.Azt mondta elaludt es mire felkelt kesz volt minden.Igaz draga mulatsag.Ahova en megyek ott az altatas nagyon draga. [link] en ide megyek.Te melyik fogaszatot nezted ki??
2014. máj. 2. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!