Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szinte az összes fogam rossz....

Szinte az összes fogam rossz. (? )

Figyelt kérdés
Négy évig mély depresszióban szenvedtem, szüleim elvesztése miatt. Ez idő alatt teljesen elhanyagoltam magam. Alig ettem, nem szedtem gyógyszereket és alig mostam fogat. Most, kilábaltam a betegségből, és arra kellett ébrednem, hogy szinte mindegyik fogam rossz, s annál is rosszabb állapotban van. Rengeteget húzni, műteni kell. S nem hiszem, hogy egy ilyen hosszú távú, ilyen fájdalmas kezelést képes lennék kibírni, biztos vagyok benne, hogy végeznék magammal. Mit tanácsolnátok? Sajnos pénzszűkében élek. Na meg mindennek fejében Autisztikus zavaroktól szenvedek. Szerintetek van kiút? Nem hagyhatom, ahogy a fogaim szétrohadnak, de azt se, hogy mindent kiszedjék.

2014. máj. 3. 22:46
 1/3 A kérdező kommentje:
18F
2014. máj. 3. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ki mondta,hogy sokat húzni műteni kell?

El tudsz menni sztk-ba is, ott ingyenesek a kezelések. Egyszerre több fogat is csinálhatnak. Injekció mellett nem fog fájni!

2014. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek menj el a körzetes fogorvoshoz, kérj konzultációt. Majd ő eldönti, mit lehet tenni a fogaiddal. Ilyen hozzáállással nem fognak műteni, teljesen kontraindikált. Tessék összeszedni magad, akármennyire nehéz! Előtted van remélhetőleg jó 60-70 év, a fogorvosi kezelés nem jár fájdalommal (a tűszúrást ki lehet bírni). Innentől kezdve pedig alapos fogmosás, fogselyem használat.

Az egészséged a legfontosabb, az "egészségkezelés" életen át tart, annál hosszabb távú dolog nincs is.

Ha már feltetted itt a kérdést, jó úton vagy!

2014. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!