Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha aztmondják kéne fogszabályz...

Ha aztmondják kéne fogszabályzó az mennyire komoly?

Figyelt kérdés
mert én nagyon nemszeretnék.. és az egyik ismerősöm azt mondta mindenkinek azt mondják hogy kéne.. és többen mondták hogy nem görbék a fogaim, miért kéne fogszabályzó?.. Tudom hogy mégis a fogorvos a tanult ember, de nemlehet hogy mégsem kell?
2009. dec. 26. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

inkább az orvosnak higgy!

esetleg több orvost kérdezz meg !

2009. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az öcsémnek full egyenleteesek a fogai.egyik évben aztmonta az orvos kell fogszabályzó következö évben ugyonez az orvos mondta h nem kell.ennyit erről.
2009. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekemis eztmondták fiatalon, de én nemakartam, most 24 vagyok és a fogaim teljesen egyenesek.
2009. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tényleg? az jó :D akkor megkérem a szüleim menjünk át másik fogorvoshoz, hátha az mást mond
2009. dec. 26. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól még hogy "egyenesek" a fogaid, még lehet, hogy kell. Nagyon sok embernek a harapása nem oké.
2009. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

és akkor mivan ha nem oké a harapásom?:D

kívülről teljesen épek, egyenesek, és az étel megrágásával sincsenek problémáim.

2009. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd pár év múlva rájössz...
2009. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kortól is függ. ha még fiatal vagy, akkor lehet hogy alakulnak még a fogaid. egyébként nekem is mondták, hogy jó lenne fogszabályzó, pedig az összes fogam szépen sorba van, kivéve kettőt, amik kicsit előre állnak. de engem nem zavar, szóval én kihagyom a fogszabályzást. végülis mindenki maga dönt szerintem.
2009. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én nekem egyenesek voltak a fogaim de most nem férnek el a csontfogaim és ezért kell.De nyugi nekem is csak kivehető kell.Attól függ mennyire "rosszak" a fogaid.
2009. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nem olyan kesze-kuszák a fogaid, akkor is jobb ha van éjszakaid!
2010. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!