Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan fehéritsem ki a fogaim?

Hogyan fehéritsem ki a fogaim?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy felül és alul is az elöl lévő 4 fogam sargásabb mint a hátsók amik szep feherek. Mit csinaljak veluk? Blend-a-med fogkremet hasznalok. Váltsak valami masra?

Előre köszi a válaszokat:)

Bunkok kiméljenek!!



#fehér fog #teendok feher fogakert
2014. máj. 10. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Házilag sehogy, majd a sok iskolázott fogja javasolni a szódabikarbónát és társait, amikkel valami minmális változást TALÁN el tudsz érni, de emellett iszonyatosan roncsolja a fogakat is.

2 lehetőséged van:

1) vagy elfogadod, hogy neked nem hófehérek a fogaid, mint a tévében a sztároknak (megjegyezem azoknak vagy pl. koona vana fogain vagy kőkemény pénzeket otthagytak a fogorvosnál)

2) vagy elmész te is fogorvoshoz fogfehérítésre. Van már otthon végezhető módszer is, ami olcsóbb, mintha helyben csinálnák, de egyik sem olcsó.

2014. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogkő le van szedve?
2014. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van sópolírozás magán fogdokiknál -

Talán az hesználna

2014. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Esetleg még próbálj ki másik fogkrémet

(ami fehérít)

2014. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sztrecskó ***** válasza:

ha utánanézel a fogfehérítő módszereknek, vagy megkérdezel egy biológust, el fogja tudni mondani, hogy ezek sem sokkal jobbak, mint a házi praktikák. Fogfehérítés során ugyanis vagy roncsolják a fogaidat, vagy nem hosszú távú a dolog...

Én a domestost tudom ajánlani. Viccen kívül, kb 1:5 arányban vízzel keverve (hogy a maradékkal mit csinálsz nem tudom), egy fülpiszkálót belemártogatsz, majd a fogaidat szépen óvatosan lekened vele. Vigyázol, hogy közben ne nyerjél. Próbáld meg ezt egy-két percig rajtatartani, utána pedig alaposan mosd ki a szád sima vízzel. Ezt én max heti, vagy inkább kétheti rendszerességgel csinálnám. Eleinte nem látszik semmi, aztán szépen lassan egyre inkább. Régebben én is csináltam, csak sokszor elfelejtettem, ezért manapság már egyáltalán nem csinálom.

2014. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5ös kb mennyi időn belül látszodott már hogy feherebbrk a fogaid?
2014. máj. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!