Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A hatos gyökérkezelt koronás...

A hatos gyökérkezelt koronás fogam külső inye, közvetlen a fog alatt duzzadt, megnőtt mint egy kis gömb, de teljesen fájdalommentes minden, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám fogorvosnak
2014. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen színe van?

Piros?

2014. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy az ínyed van gyulladásban, vagy a fogaddal nem stimmel valami, ami eleinte még nem fáj, de egy idő után fájhat, szerintem mutasd meg a fogorvosodnak.
2014. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megnyomod, nem érzel rossz szagot az ujjadon?
2014. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyelőre öblögesd szájvízzel

Ha nem múlna el, mutasd meg fogorvosnak

2014. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg valami ciszta
2014. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szinte teljesen olyan a színe mint az egészséges fogínynek, semmi szaga, a fog pedig szerintem nem fog fájni mert az idegek ki vannak ölve belőle.
2014. máj. 16. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor is gyulladásba jöhet, ha az ideg ki van ölve és fájhat majd, öblögesd, vagy kend be Phogosol oldattal az ínyed, és ha pár napon belül nem múlik, akkor menj fogorvoshoz.
2014. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!