Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért érzékeny a fogam?

Miért érzékeny a fogam?

Figyelt kérdés
Felül a jobb oldali egyes fogam érzékeny lett pár óra leforgása alatt,de csak ez az egy.Semmi baja megnéztem nincsrajta elváltozás olyan mint volt csak hidegre érzékeny nagyon picitkét fáj ha hideget iszom vagy harapok.Kimentem focizni és pár órával később haza jöttem ésa hideg földieper evése közben éreztem egy pici fájdalmat.Hidegebb vízzel is fáj,de csak tényleg nagyon picit.Mintha pár óra alatt kicsit csökkent volna az érzékenység.

2014. máj. 16. 23:55
 1/5 anonim válasza:
A hidegtől való fogfájás lyukas fogra utalhat.
2014. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen rajta semmi elváltozés mint említettem a fenti szövegben.
2014. máj. 17. 09:00
 3/5 anonim válasza:
Gondolom nem vagy fogorvos, én sem látok semmi elváltozást 2 fogamon, a 3-ból, mégis 3 lyukas az orvos szerint, ha csak apró lyuk van rajta, akkor nem lehet észrevenni.
2014. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fogínyvisszahúzódás is lehet. látszólag én sem láttam problémát a fogaimon de sajnos mégis ez lett. én esetemben ezt az éjszakai fogösszeszorítás illetve az elektromos fogkefe idézte elő. hidegre és bizonyos édes ételekre így reagál.
2014. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel felkeltem és tesztként ettem fagyit és nem volt rá érzékeny.
2014. máj. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!