Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért olyan rossz ízű a...

Miért olyan rossz ízű a Listerine? Mitől olyan baromi erős és csípős? Le tudnak járni a szájvizek?

Figyelt kérdés
Fél percig sem bírom a számban tartani, annyira marja azt...
2014. máj. 26. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azért írok ide mert a válaszokra én is kíváncsi vagyok. Egyszer vettem és rájöttem hogy nagyon féltem a fogzománcomat ettől a szájvíztől. Később olvastam hogy csak ez a szájvíz alkalmas a sarok megvastagodott bőrének a leoldására, amit bedörzsölés után egy szimpla törölközővel le lehet dörzsölni.
2014. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még e legenyhébb is iszonyúan mar, én kidobtam, nem hiszem, hogy jótt tesz a nyálkahártyának ez a maró vacak, használj helyette valamilyen kíméletesebb cuccot.
2014. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es: Komolyan? Még a legenyhébb is mar??? Pedig arról nem gondolnám, elvileg azért enyhe ízű h ne marjon...

Már abba gondolkodtam, veszek egy olyat ehelyett, ami van nekem most.

Először csak azt hittem azért csíp, mert le van járva.

Még kerestem rajta a lejárati dátumot is:D

De mégis milyen kíméletesebb cuccra gondolsz? Pl?

2014. máj. 26. 07:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet h a nyálkahártyának nem tesz jót, de az ínyemnek és a fogaimnak jót tesz, mert mióta használom, nem vérzik az ínyem, nincs begyulladva, és nincs fogkövem sem.
2014. máj. 26. 07:39
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es: Én a fogzománcomat nem féltem.

Te a sarkadat ezzel dörzsölöd le komolyan?? Ne viccelj!:D

Sarokreszelő? Habkő? Nincs?

Én habkövet használok, az is teljesen jó :)

2014. máj. 26. 07:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Meridol fogkrémet használok fogínyvérzés és gyulladás megelőzésére, van szájvíz is.
2014. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mennyi kerül a Meridol és hol kapni?

Annak a szájvize nem erős?

2014. máj. 26. 07:53
 8/10 anonim ***** válasza:
DM-ben szoktam venni, 1400 körül van a szájvíz és 1200 körül a fogkrém. Ha nem Meridollal mosom a fogam, egyből begyullad az ínyed, már 1-2 éve csak ezzel mosok fogat.
2014. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert biztos már megszokta a szád meg a fogad.

De egyébként az nem attól van ám, h vérzik v begyullad az ínyed, mert abbahagyod a Meridol használatát!

Ott vmi más van a dologban. Más alternatívák is léteznek.

Keress rá!

Hát...Borsos ára van. Azt hittem olcsóbb:D

Úgyhogy egyenlőre marad a Listerine.

2014. máj. 26. 08:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. A fogzománcot azért féltem, mert ha tönkreteszi a szájvíz búcsút inthetek az egészséges fogaimnak. Nem használom a sarkamra, hanem olvastam hogy tökéletesen szedi a sarkok bőrkeményedését és csakis ez a szájvíz képes erre. Ez elgondolkodtatott hogy be merjem -e venni a számba. A fogaim féltem tőle.
2014. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!