Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek minta vetelre...

Holnap megyek minta vetelre mert fogszabalyzom lesz. Nagyon felek, hogy oklendezni fogok tole. Tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi öklendezés, igazából tök kellemes érzés volt :D Mintha életem legnagyobb rágóját rágnám. Nem kell félni tőle. :)
2014. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz fogszabályzóm,úgyhogy nemrég volt mintavételem.Én is tartottam tőle,ugyanebből az okból,de nem volt semmi :) Hamar kész van
2014. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
okés:) k¨ioszi szepen
2014. máj. 26. 20:54
 4/8 A kérdező kommentje:
*köszi szépen :)
2014. máj. 26. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor berakja a szádba a műanyag cuccot és azt mondja maradj úgy és ne mozdulj, ugyis mozogni fogsz :D amúgy nem gáz
2014. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
énis féltem hogyhányni fogok de aztán szerenccsére nem történt semmi.
2014. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én nem akarlak megijeszteni, de nekem már 2 volt (sikerült) pedig még kéne 1.:(

Az 1.-vel nekem azért nem volt baj, mert nem tudtam milyen,de az régen volt.Pár évvel ezelőtt kellett volna és csak 4.próbálgozásra sikerült!Én nagyon félek minden ilYen dologtól,mert utálok hánynni vagy vmi hasonlót!De ha ez neked nincs,akkor semmi,max a felső lesz kellemetlen!

2014. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11:16

Én is utálok hányni, sőt, rettegek tőle. De ez egyáltalán nem kelt semmiféle hányingert, teljesen kellemes érzés. Pedig nekem még az ilyen cafatosabb husitól is rossz érzésem van, meg mindenféle zselétől. :/

2014. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!