Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan akinek több...

Van itt olyan akinek több darabban jött ki a foga? Nem félt hogy benne maradt valami?

Figyelt kérdés
Reggel húzták a fogam, amikor kivette az egyik gyökér benne maradt, nagy nehezen kiszedte, majd mondta hogy kitisztítja, még egy szilánkot vett ki belőle és azt mondta ennyi kijött minden. amikor tisztította ilyen kaparást érzetem mintha a csontomat kaparná...akinek volt ilyen nem félt hogy maradt benne valami? esetleg szilánk? megmutatta a fogat és a másik darabját is. Eléggé megszenvedett vele, alsó fog egyébként azt hiszem a 6os, azóta fáj még mindig az arcom és kicsit szivárog a vér is...
2014. máj. 27. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak 2 ebbe a hónapba mindegyik darabosan jött ki mert el volt gyengülve már annyira a zománc a fogkőtől.

Elsőnél még rá 3 napra tehát 6 fogmosás után találtam egy szilánkot de szépen kijött a helyéről magától,másodiknál nem maradt semmi de nekem is 24 órát vérzett,valamint nekem 2.nál el is fertőzödött..

Vegyél corsodyl alkoholmentes szájvizet dm-ben is kapható pl,az szépen leviszi a gyulladást és fertőtlenít,de ne öblögesd csak tartsd a seb helyén.

Fájdalomcsillapítót meg szedjél nyugodtan,legjobb lenne olyan amibe gyulladáscsökkentő is van.

2014. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Flektor port ittam, hát remélem nem maradt benne semmi, félek hogy elfertőződik. Eléggé fáj az arcom, nem a foghúzás helye hanem az arcom a fültövemnél...normális hogy ott fáj? mármint az arcom?
2014. máj. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!