Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha 16 éves vagyok, és még...

Ha 16 éves vagyok, és még támogatja az állam a fogszabályzót, kb milyen összegekre számíthatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekel,mert valószínűleg én fogom fizetni a diákmunkáimból,és jelenleg fogalmam sincs arról,hogy az állam hány százalékát támogatja.

2014. jún. 23. 23:17
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én 15 éves voltam, mikor megcsináltattuk. Azt neked kell kideríteni, hogy mikor és meddig támogatják, mert azt nem tudom. De ha támogatják akkor is nagyon különböző árak vannak. Ne kérdezd, nem tudom h miért, és hogy milyen különbségek vannak az egyes fogszabályzó között. Nekem felülre állandót tettek, az támogatással 30.000 ft volt. Alulra csak éjszakait kaptam, az 6.000 ft volt. De mondom, ez változó, mert ismerősömnek meg 70.000 ft volt, nem tudom miért. Majd járj utána, ha tudsz. :) Sok sikert!
2014. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SeinHime válasza:
18 éves korig féláron van. A fogszabályzó ára függ egy pár dologtól, szerintem a helytől is, nagyon nem értek hozzá. Nekem 48-48000 volt, barátnőmnek mivel kellett híd is, 70000 körül. Mindketten ugyanott és ugyanannál az orvosnál csináltattuk. (18 év alatt voltunk még)
2014. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem Szolnokon rakták fel és 40.000 Ft volt.. lassan fél éve van fent 16/L
2014. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előző vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy nekem csak felső van
2014. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!