Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Afta gyógyulása tarthat hetekig?

Afta gyógyulása tarthat hetekig?

Figyelt kérdés
Már legalább 2 hete van a nyelvemen egy afta, és nem akar elmúlni. Mikor érdemes ilyennel orvoshoz fordulni?
2014. jún. 24. 20:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Igenigen! Normalisan egy hetig tart de elhuzodhat akar harom hetig is...nagyon szar dolog, de nem annyira veszes. Viszont vigyazz vele, mert terjedhet, nem akarlak megijeszteni :) van ra egy nagyon tuti modszer, vegyel keseru ( vagyis natur )grapefruit cseppet, csepegtesd ra fultisztito palcikara es nagyon nagyon alaposan kendd be a nyelvedet. Kb max 4 napon belul elmulasztja ( de addig kenegesdd rendszeresen!!)
2014. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ,hogy több mint egy hónapig gyógyult be..

Egyszerűen borzalmas volt, mert nagy volt és akármit tettem rá nem múlt..vagy voolt.hogy kijött vagy 4 egyszerre.:s

Szedj c-vitamint az gyorsítja a gyógyulást, ha spontán elkezd begyógyulni onnantól már pár nap.

Orvos nem nagyon fog mit csinálni, nekem egyszer felírt vmi sárga folyadékot de nem használtam mert még a kezemet is megfogta.

2014. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddig a nyelvem bal oldalán volt, most meg már kicsit a jobb oldala felé fáj, akkor ez lehet már nem is ugyanaz, hanem kijött egy másik az előző helyett? Amúgy tükörben ha nézem, egyáltalán nem látszik semmi, csak olyan érzés, mintha lenne egy kis duzzanat a nyelvemen.
2014. jún. 24. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Első, linkelnél nekem képet arról a grapefruit cseppről? Rágugliztam, és annyi félét találtam, hogy nem tudom, melyikre gondoltál.
2014. jún. 24. 21:20
 5/5 anonim válasza:
Propolis csepp a neve ! Bocsi a lenyeg kimaradt
2014. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!