Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha több fogamat is fogják...

Ha több fogamat is fogják kezelni egyszerre, akkor a háziorvossal kiírathatom magam betegállományba, vagy fogászat miatt nem írhat ki? Illetve milyen kezelésre készítsem fel magam? (lent folyt)

Figyelt kérdés
4 olyan fogam van ami beletört any ínyembe. (Annak ellenére romlanak és törnek, hogy ápolom őket.) Ezt a 4 rossz fogat kéne kivenni és pótolni. - hogyan csinálják?
2010. jan. 5. 14:13
 1/7 A kérdező kommentje:
any = az!
2010. jan. 5. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd nekem beültetéseket csináltak ("csavarok" be aztán majd arra fogat) és engem sem vettek betegállományba. Nem is kellett, annyi kellemetlensége volt, hogy kicsit hülyén néztem ki egy ideig "fogatlanul" de ennyi.
2010. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha beletört, akkor nincs mese, kapirgálás következik! Nekem ugyanez volt a bölcsességfogammal. Hatalmas adag érzéstelenítő ami persze szart se ér, és fúróval meg hegyes végű pálcával csinálják. Garantálom hogy be fogsz szarni.


Kénytelen leszel kiiratni magad betegállományba, és vásárolj be tejbepapiból jó nagy készletet...egy ideig ugyanis nemigen fogsz tudni mást enni.

2010. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennyire fájdalmas???

És szerintetek akkor nyugodtan mondhatom a házi dokinak , hogy készülök fogászati beavatkozásokra és ezért kérem, hogy írjon ki vagy hivatkozzak megfázásra???

2010. jan. 5. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne fogászatot mondj. Szájsebészetet.
2010. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon bevagyok kaksizva!!! Tényleg ennyire fájdalmas???
2010. jan. 5. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne szarjál be!!! Mondom nekem kiszedegették a fogaimat, aztán csavarokat raktak be, erre van az érzéstelenítés, nem fostam össze magam egyáltalán. Ott a link lent miről van szó. A másik hozzászóló szerint, aki itt drámázik, már meg is kellett volna halnom? Régebben nekem is szedegettek ki betört fogakat, de attól sem szartam a székbe...


[link]

2010. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!