Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti becsukjátok a szemeteket a...

Ti becsukjátok a szemeteket a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, hogy ti, hogy nyitva vagy csukva szoktátok tartani a szemeteket a fogorvosnál!? Illetve ha nyitva tartom, az zavarja-e a fogorvost!?

2014. júl. 2. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában becsukom, mert különben fúráskor fröcsköl a víz a szemembe.
2014. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többnyire nyitva, de ha nagyon belevilágít a lámpa, vagy éppen fúrás miatt fröcsög a mindenféleség, akkor becsukom. Az orvost egy kicsit sem érdekli, mert a szádra figyel.
2014. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én próbáltam már nyitva tartani, de a folyamatos fröcskölés miatt pislogtam, és mivel csak az egyik oldalon fröcskölt, így olyan volt, mintha állandóan a dokira kacsintgatnék. Maradok a csukott szemnél. :D
2014. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában nyitva van, figyelem a lámpát a plafonon. :D Két alkalomra emlékszem, amikor becsuktam. Egyik alkalommal csiszoltak, sokáig tartott, de mikor leállt egy kicsit, akkor kinyitottam, lássa, hogy még nem alszom. A másik pedig fogkőleszedés volt, külön kérték, hogy csukjam be, mert nagyon fröcskölni fog. :D Az orvos tekintetét mindig kerülöm, csak néha egy pillanatra nézek a szemébe kezelés közben. Engem is zavar, ha néznek munka közben.
2014. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogkőleszedéskor mindenképpen
2014. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ment a zöld mindenkinek! :)
2014. júl. 3. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nyitva szoktam hagyni. Van, hogy nem szól a doki, hogy na most jön a szuri és olyankor jobb ha látom és feltudok készülni rá.
2014. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!