Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha két és fél évig kell bennt...

Ha két és fél évig kell bennt lennie, mennyibe fog kerülni egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, szóval mindenképp tartós kell.
2014. júl. 7. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

~100-150ezer/ív attól függően, hogy fém vagy porcelán, vagy kombinált kell. Aztán havonta ~5ezer/ív az aktiválás. Ezen felül az elején biztos kell fogröntgen, fogtömések ha kell, a végén pedig levétel+retenciós ív, ami ~50ezer. Persze ez is változhat.


Tehát 200-300ezer a két ív, még ugyanennyi az aktiválási díj 2,5 évre, valamint a járulékos költségek előtte utána, ami egy szűk 100as.


Ez így 700ezer. Ez persze az egésznek inkább az alsó határ, a felső pedig a csillagos ég.


Mikor nekem volt, akkor kértem előtte ajánlatot, hogy mi mennyibe kerül. Hát volt 500ezer és 1,3millió is. Hozzáteszem, utóbbi azt mondta, hogy alsó hangon 2 évig fent kell lennie(csakhogy jól lehúzzon), míg az előbbi bő 1 év alatt helyrerakta és most már gyönyörű a fogsorom..


Tehát menj el 3-4 helyre és érdeklődj, konzultálj.

2014. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.


Esetleg tudnál ajánlani fogászatot, ahol jobb áron tudják mecsinálni (budpest és környéke)?

2014. júl. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!