Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Ma tömték a fogam, azóta...

SOS! Ma tömték a fogam, azóta rettenetesen fáj, de nemcsak a fogam, hanem már a fülem is, meg az állkapcsom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lyuk nagyon mély volt, a fog is csúnya. Eddig nem fájt, nem vettem észre, hogy gond lenne. Gyógyszeres tömést rakott bele a fogorvos, vagyis ez még nem végleges.

Amikor hazajöttem, még nem volt semmi bajom, de egy fél óra múlva már a földön összekuporodva feküdtem, annyira fájt. Még nem ment ki teljesen az érzéstelenítő hatása, tehát ennél még csak rosszabb lesz?


A gyógyszeres tömésnél ez normális? Vettem be fájdalomcsillapítót, épp hogy csak segített rajta. A fülem is fáj, az állkapcsom is... Szinte elviselhetetlen.


Mit tegyek??? :((



2014. júl. 17. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem normalis.
2014. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És attól sem lehet, hogy mivel nagyon rossz volt az a fogam, érzékenyebb a tömésre, és ezért fáj? A fogdokit meg már nem lehet elérni, a héten nem rendel és ilyenkor nem lehet hívni sem. :((

Segítsetek :(

2014. júl. 17. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor gyökérkezelve lett?
2014. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik fog?

Röntgent csinált?

2014. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha be van gyulladva még antibiotikum is kéne
2014. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lett gyökérkezelve, hanem most rakott bele egy gyógyszeres tömést. Azt mondta, két hétig bent lesz, aztán jöhet a rendes tömés.


Bal felsők között azt hiszem a középső, de így pontosan nem tudom megmondani. Röntgen nem volt, gyulladást a fogdokim nem említett. Igazából már elmúlt a fájdalom... Lehet, hogy van valami gond?

2014. júl. 17. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog. Azóta megoldódott?
2014. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!