Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális megoldás-e, ha a...

Normális megoldás-e, ha a fogamra csinált híd alá bemehet az ételmaradék?

Figyelt kérdés
Sajnos, 2db foghiányt, csak híddal lehetett megoldani. Amikor még nem volt véglegesítve, rákérdeztem, mit csináljak, ha az étel alámegy,azt mondta az orvos, hogy sajnos, azt ki kell piszkálni, mert teljesen passzentosra nem lehet csinálni, mivel be fog gyulladni alatt. Én viszont attól félek, épp így gyullad be. Érzékeny is az ínyem, gondosan ápolom, de ha valami alámegy, nem tudom kiszedni alóla, ami természetes, hogyan is nyúlnék alá. Nekem, az az érzésem, nem szabadott volna semekkora rést hagyni. Aki tapasztalt ebben, kérem segítsen a válaszával.

2014. júl. 22. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Technikai hiba, ha alámegy az ételmaradék. Ezt az orvosnak is látnia kellett volna. Ha már így történt, hogy beragasztotta, használj szájzuhanyt.
2014. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! Igen, beragasztotta, de mint írtam úgy, hogy én ragasztás előtt erre konkrétan rákérdeztem, tehát, ezek szerint nem egyszerű technikai hiba, hanem szakmai, pedig jó nevű orvosként mentem hozzá.

Szájzuhany? Vajon mennyibe kerül?

2014. júl. 22. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
10 ezer körül. Ha nincs pénzed, vedd le a zuhanyról a zuhanyrózsát, és a csövet tett a szádba. A magas víznyomás kisöpri az ételmaradékot a pótlásod alől.
2014. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd gyűjtök rá, addig pedig a utóbbi megoldás lesz, de eléggé elkeserít a dolog, mert még 1 hónap sem telt el. Ismét köszi a válaszokat
2014. júl. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!