Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jól tettem, hogy eljöttem a...

Jól tettem, hogy eljöttem a fogorvosi váróból?

Figyelt kérdés
Amíg vártam a váróban a rendelőből borzasztó jajgatás hallatszott, el ne, tudom képzelni mi lehetett ott. Nem szabadna ilyen fájdalmas kezelésnek lennie, ezért felálltam és eljöttem.
2014. júl. 23. 19:48
 1/3 gebasz1 ***** válasza:
Nem , nem egyformán reagálunk a beavatkozásokra én sima töméshez is kérek érzéstelenítőt így csak kellemetlen de nem fáj.
2014. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

:D ajajajajajaj vannak olyanok akik a semmiért is jajgatnak ha húzzák a fogat akkor max 30mp az egész ha meg tömik akkor semmiség...


Most mehetsz vissza :/

2014. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jajgatás még nem jelenti azt, hogy tényleg fájdalmas volt a kezelés. Egyrészt mindenkinek más a fájdalomküszöbe, én például el nem tudom képzelni, miért rettegnek sokan a tűszúrástól vagy a fúrástól, nincs ezekben semmi. Másrészt a fogorvosi rendelő tipikusan olyan hely, ahova már úgy mennek be az emberek, hogy előre felhergelik magukat, hogy úristen, milyen rettenetes lesz a fájdalom, ezek ott már attól is ordítanának, ha megsimogatnád őket egy tollpihével.
2014. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!