Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha vidéken van az állandó...

Ha vidéken van az állandó lakcímem, de Budapesten szeretnék fogorvoshoz menni, megoldható?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen sem vagyok bejelentve, de szeretnék elmenni fogorvoshoz (fogkőleszedés miatt elsősorban). Tudtok olyat ajánlani, aki viszonylag olcsón dolgozik, de nem köt bele abba, hogy nem budapesti lakcímem van?

2014. júl. 29. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én simán voltam már így sztk-ban és elláttak ingyen. Nézz utána, hogy az a terület, ahol laksz (nem az, ahová be vagy jelentve, hanem ahol ténylegesen laksz Pesten), az kihez tartozik, és hozzá menj el.
2014. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze! ahogyan okmányirodába is mehetsz az országban bárhol.


a tb-kártyádra nem az van ráírva, hogy mondjuk Szeged, hanem egész Mo-ra biztosított vagy.


Képzeld el, ha rosszul leszel az m7-esen, aztán levisznek Szegedre megműteni.:))

2014. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Csak van, aki nagyon komolyan veszi ezt a "nem ide vagy bejelentve, menj a lakóhelyed szerinti orvoshoz" dolgot.

Körzetileg az Örs vezér téri sztk-hoz tartozom. Tudtok valakit onnan ajánlani?

2014. júl. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!