Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges így is a fogszabály...

Lehetséges így is a fogszabályozás?

Figyelt kérdés
Az első két fogam kicsit egymásra van csúszva és mivel összeérnek, kellett a két fog találkozásánál kicsit tömni is. Bal oldalon az ötös fogamból (ami korábban gyökérkezelve volt) az egyik étkezés után letörött egy nagyobb darab hátul, majd egy kis idő múltán újabb étkezésnél elől egy függőleges darab. Úgy tudom hogy ilyen fogtorlódásoknál a 4es fogakat húzzák ki, de nekem a bal oldali fogam van elég rossz állapotban. Ilyen esetekben kihúzhatják az ötös fogat is?
2014. aug. 1. 22:27
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint a baloldali 5ös fogam van rossz állapotban és úgy tudom fogszabályozásnál a 4eseket húzzák ki
2014. aug. 1. 22:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, nekem hasonló volt a dolog, elől szintén tömve van a fogam, hátul viszont nekem az egyik 6os volt menthetetlen, ezért nekem a másik oldalon is 6ost húztak, szóval megoldható a dolog. :)
2014. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. aug. 2. 12:36
 4/4 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig kellett hordanod?
2014. aug. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!