Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy bölcsességfog milyen...

Egy bölcsességfog milyen gyorsan nő ki?

Figyelt kérdés
Most nő a bölcsességfogam és valahogy olyan idegeket nyom hogy a fél arcom fáj. Azon a részen az ínyem kicsit meg van duzzadva így milyen gyorsan nő ki a fogam? Napok vagy hete kérdése?

2014. aug. 7. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Napok? :D Nekem 5 éve nő :D

Amúgy egyénenként változó.

2014. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még a hetek is túlzás... nekem az egyik nőtt ki teljesen, az kb két év volt, másik bölcsességfogam 2 éve nő és még a felénél se tart.
2014. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, és ezen belül még foganként is változik, hónapokig, évekig is tarthat. A legtöbb esetben szakaszosan nő, szóval most egy ideig érzékeny lesz felette az ínyed, aztán jó eséllyel megáll, és majd valamikor újra elindul. Addig is figyelj oda rá, nagyon alaposan tiszítsd a részben kibújt fogat, hogy ne mehessen az íny alá semmi.
2014. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Évekbe telik -
2014. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik nő?

Alul v. felül?

2014. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy egy éve nő legalább, bár fogat még nem láttam. :D De tényleg szakaszosan. Néha szájzáram van tőle, néha nyelésnél érzem, hogy fáj valami arra, aztán elmúlik.

Ha pár nap után se javulna, akkor szerintem menj el orvoshoz vele, egy panorámaröntgen nem fog ártani és ha netán gond lenne, inkább időben ess túl a beavatkozáson, mint hogy csomót szenvedj még előtte feleslegesen.

2014. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!