Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Kolarovszki Béla melyik...

Dr. Kolarovszki Béla melyik napokon ügyeletes a Kaposvári szájsebészeten, és mi az elérhetősége?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre itt akarsz választ kapni? Tök komolyan? :D:D:D


Menj fel a kaposvári szájsebészet honlapjára és nézd meg! Gyorsabb lett volna, mint kiírni ide egy újabb értelmetlen kérdést...

2014. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom tökéletesen okosnak hiszed magad......, de fel kell világosítsalak, hogy ez volt az első dolgom.Mivel ez az információ ott nincs megadva, gondoltam vannak olyanok, akik tudják, és szimpla emberségből megosztják velem. Te, ahelyett, hogy primitíven idecsapsz valami általad okosnak vélt választ, inkább nézted volna meg azon a honlapon és osztottad volna meg velem.
2014. aug. 12. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem magam tökéletesen okosnak, sőt, még csak nagyon okosnak sem, de azzal tisztában vagyok, hogy a problémamegoldó képességem igenis a helyén van.

Ezenkívül leendő fogorvosként tudom, hogy egy orvost megtalálni, elérni, nem túl nehéz feladat…

Ha nincs ott megadva az információ, keresni kell máshol, bizony menni kell utána, mert sajnos az infó nem repül bele az ember szájába, bár ez esetben mégis, ugyanis megcsináltam azt, amit neked kellett volna:):


1. Beírtam Google-ba, hogy “Dr. Kolarovszki Béla Kaposvár”


2. A második találatnál konkrét adatokat láttam, ez szimpatikusabb volt, ezért oda kattintottam, erre az oldalra vezetett: [link]


3. Itt rögtön látható, hogy egy másik rendelőben hétfőn és szerdán délutános, és (lám csak!!!) ott van egy telefonszám, amit ha az ő rendelési idejében hívsz fel, hozzá csörög be:)

Azért biztos, ami biztos, ideírom Neked a kaposmérői rendelő számát, ahol el tudod érni őt H és Sz 13.30-tól 18.30-ig: 06-82-477009.

Már csak fel kell hívni és megkérdezni tőle, hogy mikor rendel, mikor ügyeletes ott, ahová te szeretnél menni a rendelésére.


Még mielőtt más, ismeretlen embereket szúrsz le neten, csak mert meg tudnak csinálni valamit, amit te nem, előtte legközelebb gondolkozz. Nem vagyok primitív, ezt főleg kikérem magamnak, a válaszommal semmi gond nem volt és megosztottam veled, amit “hosszas és nehézkes” keresés után találtam.


Ha probléma van a fogaiddal, akkor mihamarabbi gyógyulást kívánok!

2014. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na kaptál időpontot?
2014. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!