Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzetis fogorvosnál hogyan...

Körzetis fogorvosnál hogyan működik a fizetés?

Figyelt kérdés
mert pl a húzás az fizetős
2014. aug. 12. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Ugyanis én úgy tudom és tapasztaltam is, hogy a húzás, illetve a fogtömés (persze alap tömő anyagokkal) teljesen ingyenes! Soha még nem fizettem körzetisnél húzásért vagy fogtömésért.

De ha nálatok így van, azért biztos ami biztos rákérdeznék, hogy valóban így van-e. És ha igen, akkor pedig van egy ára, amit húzáskor kifizetsz szerintem ott helyben.

2014. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Óh, azt hittem csak a tömés van ingyen.

Egyébként bölcsességfogról van szó, és nem tudom hogy pl ad csekket és először még azzal vacakoljak; vagy a végén a kezébe adni; illetve ha mégsem kell fizetni ahogy írod, egyáltalán megkérdezzem-e hogy mivel tartozom?

2014. aug. 12. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ingyen van a húzás, akkor semmit nem kell kérdezned, hisz körzeti fogorvosról van szó, tehát ingyenes, nem kell megkérdezni, hogy mennyivel tartozol, mert ő megkapja utánad az árát a TB által.

Ha viszont fizetős, mert hallotta már ilyet, hogy valakinek a körzetisnél is fizetni kell, bár tényleg, én még nem fizettem soha ezért körzetisnél és úgy tudom, hogy nem is kell, akkor meg érdeklődd meg előzetesen, hogy kell-e érte fizetni és ha igen, akkor mi ennek a módja. Gondolom időpontot is lehet hogy kell kérni, akkor meg telefonon megkérdezheted azt is, hogy fizetős-e.

2014. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A húzás ingyenes. Vagy az orvosod nem a körzetid.
2014. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: ott helyben, számlát kapsz, és kp.
2014. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát legjobb lenne, ha kérnél beutalót szájsebészetre,

ha a bölcsi fogról van szó, mert azt nehéz kihúzni

2014. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szájsebészet teljesen ingyen van

(legalábbis nálunk)

2014. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

munka után megkérded: mivel tartozom

ha nincs nálad annyi, megmondod hozod nemsoká és hazamész pénzért. ha nem fizetős munkát csinált megmondja semmivel. én minden alkalommal megkérdem és látom jólesik neki ha azt mondhatja semmivel :)

2014. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!