Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet valami probléma így?

Lehet valami probléma így?

Figyelt kérdés
Nem rég, kb. 5 óra körül lett próbatömés/ideiglenes tömés a fogamban, előtte gyökér kezelték. Most fogat mostam (óvatosan) és kiesett a tömés. Látok még a fogamban tömést, egy nagyobb darab esett ki. Szerintetek lehet ebből gond? Nem tudo9k visszamenni, mert délelőtt rendel, én pedig dolgozok, nem engednek el. Röntgenre is mennem kell jövő héten, ott sem lesz gond? Előre is köszönöm.
2014. aug. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Valaki hasonló kérdést tett fel a minap. Neked is elmondom ugyanazt mint neki. :-) A szemfogamat gyökér kezelték és ideiglenesen tömték. Nekem harmadik nap esett ki a tömés és csak hetek múlva volt időpontom. Felhívtam az orvost, azt mondta semmi gond, mert a gyökérben ott marad a gyógyszer és az dolgozik. Ugyan zavart, hogy ki volt rendesen fúrva a fogam, de valóban nem lett baja. Nyilván betömték és megvan. Azért próbálj nem ráharapni, hogy ne törjön le.
2014. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen olvasgattam, hogy valaki épp hasonlóan járt. És láttam is rá a válaszodat ! Köszönöm azért! :) Remélem nem lesz gond.
2014. aug. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!