Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen gyógyszerek ajánlottak...

Kocka Cyca kérdése:

Milyen gyógyszerek ajánlottak bölcsesség fog húzása utáni fájdalomra, egy terhes nőnek?

Figyelt kérdés
Tegnap húzták ki,és kegyetlenül fáj,fel van püffedve az arcom,egész éjjel nem aludtam ,mert mikor elfekszek elkezd fájni... Tegnap muszály volt be vennem AlgoFlexet ,annyira nem bírtam már.

2014. aug. 15. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Húzás vagy műtét?
2014. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen sie die Packungsbeilage or fragen sie ihren Artzt oder Apotheker!
2014. aug. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Húzás volt. Nagyon gyenge érzéstelenítővel... 2x inekciózott be

. Mielött kiküldött,meg amikor be hívott..

2014. aug. 15. 06:29
 4/7 anonim ***** válasza:
És nem írt fel semmit? Hívd fel, kérdezd meg tőle! Vagy a gyógyszerésztől.:)
2014. aug. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél az arcodra hideg borogatást.
2014. aug. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jegeld kívülről az arcodat. Alsó fognál vigyázz, hogy ne alakuljon ki szájzár. Bármennyire is fáj, nyitogasd a szádat, tátogj!
2014. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ibuprofen hatóanyag, ibumax pl. algoflex. nekem ezek jöttek be bár férfi vagyok. ez nem agressziv fájdalomcsillapítő, de azoknál nekem hatékonyabb. igaz én férfi vagyok.
2014. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!