Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig maradhat így?

Meddig maradhat így?

Figyelt kérdés
Gyökérkezelt fogamból kiesett a tömés, s vele együtt egy jelentős fogdarab is távozott, de még van felszíni része, szóval nem csak a gyökér maradt meg. A fogorvoshoz csak hétfőre kaptam időpontot, bár nem fáj, de aggódom, hogy baj lehet. Valakinek van-e hasonló tapasztalata?

2014. aug. 15. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hétfőig nem lesz gond, ne egyél azon az oldalon és vigyázz, hogy ne menjen bele semmi.
2014. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem vagy 1 évig volt így a fogam. Azon kívül, hogy jól elszuvasodott, és a doki iszonyat leordított, hogy miért nem mentem azonnal, semmi baja nem lett. Fájdogált, meg begyulladt sokszor, be is dagadt a fél fejem tőle.

De szerintem hétfőig nem lesz vele gond.

Csak vigyázz, hogy ne rágj azon az oldalon, és tisztítsd ki. (szájvízzel öblögetés, én nem merném megmosni, nehogy még jobban letörjön)

2014. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!