Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől bűzlik ennyire a szám?

Mitől bűzlik ennyire a szám?

Figyelt kérdés
Ha éhes vagyok (még,ha egy nagyon kicsit is) szörnyen bűzlik a szám.Evés után pár percig nem bűzlik ,de nem ehetek folyton..nem akarok mindig rágót rágni..mit csináljak? (ez már több éve tart és már nagyon elegem van,hogy mindig távolodva kell beszélgetnem,hogy ne érezzék a szájszagom,de sajnos még 1méter messziről is megérzik..undorító.kérlek segítsetek!
2014. aug. 18. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rossz fogad, akkor vagy a mandulád okozza vagy a gyomorszájad nem csukódik rendesen. Mivel evés után megszűnik, az utóbbira tippelek. Érdemes elmondani az orvosnak. Hátha tud segíteni.
2014. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene fordulnod. Oka lehet pl. reflux is. A fogaid rendben vannak? Fogmosással hogyan állsz?
2014. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvos. Nekem épp a cukorbetegség jutott eszembe. [link]
2014. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régen mandulagyulladásom volt..nagyra dagadt,alig kaptam levegőt..azt mondták,ha rosszabbodik,kiveszik a mandulámat..de nem szedték ki.van pár lyukas fogam,szoktam fogat mosni,de érzékeny az ínyem..néha kivérzik,ha erősen mosok fogat.
2014. aug. 18. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak el keseríteni de ez lehet betegség is, nekem van ilyen ismerősőm is, és sajnos együtt kell ezzel éljen.
2014. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem gyógyítható?
2014. aug. 18. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vérzik az ínyed és gyulladt, akár az is okozhatja. A rossz fogakat pedig kezeltetni kell, mert azok baktérium gócok.
2014. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a fog vagy az íny a probléma..a torkomból jön a rossz szájszag.
2014. aug. 18. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny az ínyed az azt jelenti hogy gyulladt, azt pedig leginkább a fogkő okozza, ami bizony rossz leheletet is okoz. Gyomorégésed nem szokott lenni?
2014. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!