Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelte, de nem tömte...

Gyökérkezelte, de nem tömte be! Miért?

Figyelt kérdés
Azt mondta a fogorvos valószinüleg elhalt a fogam,ezért gyökérkezelte,kitisztitotta de viszont nem tömte be, úgy hagyta.Ha panaszom van akkor kell visszamennem..Csinálták így másnak is?

2014. aug. 21. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ideiglenes tömést mindig kaptam.
2014. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor nekem gyökérkezelni kellett, mert bedurrant, nem otthon voltam, így kénytelen voltam máshol elmenni fogorvoshoz. Az ottani rögtön betömte ideiglenes töméssel. Aztán mikor hazamentem, és megmutattam az én fogorvosomnak, hogy mi történt, csak hüledezett, mert ő nem szokta -elmondása alapján- azonnal betömni, hadd tisztuljon a gyulladás. Sajnos nekem be is gyulladt a gyökérkezelt fog is, többször kellett gyökértömni, meg gennyet leszívni, mire megnyugodott.


Szóval egy ideig szerintem normális, de ha örökké így akarja hagyni, akkor azt nem értem.

2014. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Étkezésnél tegyél a lyukba egy kis vattát, hogy ne menjen bele étel. Amikor eszedbe jut szívogasd a fogad, hogy tudjon ürülni a gyökércsatorna. Az egyik orvos rögtön gyógyszeres tömést tesz bele, a másik nyitva hagyja. Orvosa válogatja.
2014. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!