Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az baj ha fogkezelésre véletle...

Az baj ha fogkezelésre véletlen a Mária u. -ba mentem amikor a Szentkirályiba akartam, (Budapest)?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a környéket iszonyú rosszul tájékozódok egész életembe, szerintem többször összekevertem az ott közel levő három fogközpontot, és emiatt többször időben nagyon elcsúsztam valaminek az elintézésével, mivel vagy vissza kellett járkálni, vagy nagyon hülye időpontot adtak. A három között színvonalban nincs, de sebességben nagy különbség van!

2014. szept. 3. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott elláttak, akkor nem baj. Ha nem láttak el, akkor legközelebb legyél figyelmesebb.
2014. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen kezelés?

Mária u-ban nem szájsebészet van?

2014. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ott van a szájsebészet ott voltam 3 éve bölcsességfoggal, a múlt héten megint ott voltam egy sima gyökértöméssel, de megcsinálták.
2014. szept. 4. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!