Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Naturadentről vélemények?

Naturadentről vélemények?

Figyelt kérdés

Elég rossz állapotban vannak a fogaim, és elég sokat sz*rakodtak már vele rossz fogorvosok :(

Szeretném, ha most már tényleg hozzáértő személy kezelne, nem érdekel, ha több pénzbe kerül.

Őket néztem ki magamnak, annyit halottam róluk, hogy kedvesek, de a szakértelmükről, eredményeikről nem sokat. Valaki?



2014. szept. 7. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem van tapasztalatom. nagyon drága.

és nem mindig jó.

én már nem oda járok.

2014. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak. Nem is egy dokinál voltam ott, mert a szájsebészhez is kellett mennem, és fogkőleszedésen is jártam. Ha jó a benyomásod róluk, szerintem érdemes belevágni és saját tapasztalatot szerezni. Én csak jó véleménnyel vagyok róluk, merem ajánlani őket.
2014. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is minden jó volt, csak most hozzányúltak egy fogamhoz, és megbántam, hogy engedtem. három orvos dolgozott rajta, és szerintem hibát-hibára halmoztak.

semmi bajom nem volt a fogammal, kitalálták, hogy van benne egy kis lyuk. aztán kifúrták, azt mondták, ez nagy lyuk. aztán rossz lett a tömés, aztán újratömték,

a vége az, hogy érzékeny a fogam, amivel semmi de semmi de seeeeemmmi bajom nem volt, mielőtt hozzányúltak volna.

többet oda SOHA.

2014. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
„Az én fogamról készült panoráma röntgen felvétel, azon egyből látszott, mi mennyire lyukas. Három orvos sem tudott mit kezdeni a fogaddal o_O? Sajnálom, szerintem mindenképpen jelezd nekik, ha érzékeny, biztos megoldják.”
2014. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

17:00-es válaszolónak

Ez nem az ő hibájuk, de sajnálom :(

én is jártam így az egyik fogammal. Gyakran van olyan, hogy egy lyuk kívülről kicsinek tűnik, de valójában már nagyon el van szuvasodva, majdnem ideget ér.

Az orvos elkezdi kifúrni, és akkor látja, hogy nagyobb a baj. Amikor egy fogat kifúrnak, mindig nagyobb lyukat kell csinálni, mint az eredeti szuvasodás, hogy ne maradjon baktérium. Csak sajnos ha a lyuk akkora, hogy már majdnem elérte a gyökércsatornát, akkor az orvos fúrás közben még közelebb érhet hozzá/el is érheti.

Ilyenkor van az, hogy el kezd fájni az a fog, ami eddig nem fájt, csak lyukas volt. A vége pedig gyökérkezelés :(

És erről azért nem az orvos tehet, mert előbb-utóbb a baktérium úgyis eléri az ideget, és akkor szintén a gyökérkezelés marad.

2014. dec. 27. 00:51
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ha nem azt mondják, hogy kis lyuk, akkor nem is megyek oda, hanem ózonos kezelésre megyek máshova, de gondoltam, ha kis lyuk, akkor mindegy, gyorsan csinálják meg.

szóval össze-vissza beszéltek. ha hagyom az egészet, akkor most nincs semmi baja a fogamnak, de legalábbis tovább kitart, mint a kezelés eredményeként.

megnézték valami kézi röntgennel, vagy fogalmam sincs, mivel, és az alapján mondták, hogy kis lyuk.

utána másik doki fúrta, és elb-ta.

utána rossz tömés, satöbbi, csak a baj volt.

nem megyek oda vissza, hogy "kijavítsák". volt elég alkalmuk jól megcsinálni, nem sikerült.

2014. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyébként minden doki nagyon szép és nagyon fiatal.

nyilván nagyon szimpatikusak, csak ez nem garancia semmire.

nekem is sok jó tapasztalatom volt, legalábbis az egyik dokival, aki sajnos már nem dolgozik ott, és így másik dokik karmai közé kerültem, ami sajnos nagy gond lett.

2014. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogágybetegségemmel járok oda dr. Tóth Barnabáshoz és elégedett vagyok. A lézer nagy előnyük, nagyon nem mindegy, hogy nyitott kürettálással tisztítják meg az ember fogát, vagy lézerrel...
2015. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!