Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Direkt vagy porcelán héjról...

Direkt vagy porcelán héjról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tervezitek megcsináltatni vagy valakinek van már több éves tapasztalata is? Osszátok meg velem kérlek, mivel régóta tervezem elsősorban a hézagok eltüntetése végett, de félek attól, hogy:

mi van ha:

- nem tartós

- leesik valahol (ebben az esetben amíg nem jutok el orvoshoz a lecsiszolt fogammal mászkálok)

- mennyire élethű (képeken műfognak tűnnek ezek)


Bármire kíváncsi vagyok, amit eddig tapasztaltatok ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönöm. Viktor.



2014. szept. 9. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
a porcelán a legdrágább. kérdezz meg 1 fogorvost.
2014. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rossina46 válasza:
Szia. Nekem van.6db. Hófehér fogaim vannak csak kicsit kusza volt a kirakat. Soha nem volt tömésem se érzékeny fogam. Mióta meg csinaltattam azóta 3fogam olyan érzékeny h bele halok, ha nem múlik gyökérkezelni kell, és nincs természetes hatása marhára. Porcelán direkt héj. Es fullos magán klinikán csinaltattam. Ennyi.
2014. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Rossina46:

Igen, nekem is ez a bajom, hogy szünetes, de egyéb probléma nincs vele bár ez épp elég gond számomra. A fogszabályzáshoz viszont idős vagyok.

Hogy lehet az, hogy nincs természetes hatása? Amilyen képeket megnéztem eddig a 70-80%-a egész jól nézett ki, ezek szerint csak kamu?


Mióta van neked? Mit tanácsoltak, ill. hogyan fognak kártalanítani ezért? Mert gondolom muszály, mivel frontfogat gyökérkezelni elég gáz ha az ő hibájukból történik...


Amúgy ilyenkor a fog frontja és a fog hátsó részének a színe eltérő?


Kedves első válaszoló:

Na pont ezért nem fogorvost kérdezek, ugyanis már a legtöbb helyen végeznek ilyen beavatkozást, és aligha hiszem, hogy pl. Rossina46 és a hozzá hasonló ügyfelek tapasztalatait megosztanák a leendő ügyféllel.

2014. szept. 18. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
én is tervezem, hogy elöl fent 6 db- porcelánhéjat csináltassak. de még nem szántam rá magam, röpke 150 ezerből talán meg lenne. Olvastam, hogy élethűbb a cirkon meg tartósabb is, de ott a 6 db fog 300 ezerbe kerülne. úgyhogy még én is vacilálok, hogy mi legyen.
2014. szept. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rossina46 válasza:
Én pusztán csak a tapasztalatom osztottam meg. Nincs természetes hatása egyáltalán! Én nagyon kényszeres vagyok tudom mit látok. Nem csináltatnám újra tömören röviden. És nem hiszem h a gyökérkezelést ők majd finanszírozzák.
2014. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!