Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ennyi töméssel csinálnak...

Ennyi töméssel csinálnak fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Sajnos már most túl sok tömésem van, és az utóbbi 1 évben végképp sorra lyukadnak ki, szóval ennél még több lesz. A felső sorban például bal oldalt végig lesz tömve, mire végzünk, frontális is van közte.

Viszont a bölcsességfogaim (fent) sikeresen összenyomták a fogsoromat, szóval most kissé hülyén állnak elöl a metszőfogaim. Lehet rá fogszabályzót rakni majd? A nyomástól nem töredeznének ki/le a töméseim?


2014. szept. 9. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem több tömésem van, mint fogam. És feltették. A lényeg, hogy kezelve legyenek a fogaid, be legyen tömve az összes lyukas. Viszont arra számíts, hogy mire leveszik, sok lyukas lesz megint. Én hiába vigyáztam, mostam minden kaja után, 3féle fogkefém volt, több km fogselymet használtam el...aki ilyen fogakat örökölt, az nem tud mit tenni.
2014. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!