Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismeri valaki Dr Kelemen Máté...

Ismeri valaki Dr Kelemen Máté fogorvost?

Figyelt kérdés
Debrecenben a klinikán dolgozik. Szájsebészeti gondom van, és őt ajánlották. Köszönöm, aki válaszol.

2014. szept. 9. 10:04
 1/4 cucusropi válasza:

A kérdésedre a válasz: IGEN.

Valószínűleg jó ismeretségben van családjával és barátaival és a kollegái is mind ismerik. Az, hogy ajánlották őt is azt bizonyítja, hogy ismerik.

2014. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha te is ismered, akkor elmondanád a véleményedet róla, a munkájával kapcsolatban? köszi
2014. szept. 9. 21:53
 3/4 cucusropi válasza:
Én sajnos nem ismerem, de nem is ez volt a kérdés.
2014. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 téká89 válasza:
Csak ajánlani tudom!Sajnos több betegség miatt járok a Debreceni Klinikára, de egyik orvosnál sem tapasztaltam azt az összeszedettséget(nem kapkod, meghallgat, tanácsot ad stb.), rugalmasságot(előfordult, hogy nem volt időpontom, de még is fogadott és kezelt) és kedvességet, amit Dr. Kelemen Máté mutatott felém. A látottak alapján az egész szájsebészet jó csapatnak tűnik, sok beteget látnak el egy nap! Minden orvosnak és minden részlegnek ilyennek kellene lennie! :)
2014. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!