Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megütöttem a fogam, mit tegyek?

Megütöttem a fogam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a minap megütöttem a jobb felső metszőfogam. Nem volt nagy ütés, de jócskan zsibbadt tőle a foghúsom is. A fogam nem fáj, de a fogam felett a foggyökér vagy a fogágy, én sem tudom, hogy mi van ott, szúrást és enyhe lüktetést érzek, főleg a nyomom a fogam. Sem a hidegre sem a melegre nem érzékeny, de ez a szúrás meg lüktetés azért kellemetlen. Mit tegyek? Menjek fogorvoshoz, vagy magától belyrejön? Nagyon aggódom..

2014. szept. 16. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, mert lehet, hogy a gyökere sérült. Jobb megelőzni a bajt. Ne várd meg, hogy esetleg begyulladjon az egész. Lehet, hogy semmi komoly baja nincs, de jobb kizárni.
2014. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zsozsi222 válasza:

szerintem is menj el fogorvoshoz. lehet hogy nincs semmi baj

de jobb félni mint megijedni.

2014. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!