Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » XV kerületben Dr. Németh...

XV kerületben Dr. Németh Viktória fogorvosról vélemények? Volt már nála valaki?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 14:10
 1/3 anonim válasza:
Csak dicsérni tudom, rendkívül kedves, folyamatosan tájékoztat, hogy éppen milyen mozzanat következik, és nagyon szépen dolgozik. Kb. két éve csinált nekem előre koronát (a Zsókavár utcai körzeti orvosi rendelőben), pont ma dicsérte meg egy kolléganőm, hogy milyen szép, hol csináltattam. Nyugodt szívvel ajánlom, bár mióta babája van, már csak magánrendelőben dolgozik.
2015. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Erikavalaki válasza:

Hello.


Megtudnád mondani a telefonszámát,elérhetőségét magánba szeretnék menni hozzá.Köszönöm

Era

2016. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!


Esetleg valaki nem tudna egy elérhetőséget, telefon, cím, Dr. Német Viktoria fogorvoshoz. Nagyon köszönöm, ha valaki megírná nekem. Az interneten semmit nem találok.

2016. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!