Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után 2 hónappal...

Gyökérkezelés után 2 hónappal még mindig érzékeny időnként a fogam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Elhalt a fog gyökere (felső 5-ös fog, második kisőrlő), időnként fájdogált ezért kellett gyökérkezelni. Fel is dagadtam az 1. kezelés után, antibiotikum kúra következett, nyitva volt a fogam 2 hétig, 2 naponta jártam kezelésekre, aztán betömték. Nem volt vele semmi gond. 2 hete arcüreg gyulladásom volt, szedtem antibiotikumot, meggyógyultam, de 1 hete érzékennyé vált a fogam. A panoráma röntgen se mutatott ki semmit. De időnként lüktet, ráharapáskor néha érzékeny. A doki gyökérkezelni akarja a mellette lévő, de már tömött fogamat, mert elmondása szerint a gyökérkezelt fogban jól áll a gyökértömés, nem abban van a gond. De én annál érzek fájdalmat. Szerintetek normális 2 hónap után ez az időnként lüktető fájdalom, az arcüreggyulladás miatt lehet, vagy nem lett rendesen gyökérkezelve a fog? El vagyok keseredve, legszívesebben kihúzatnám.

2014. szept. 21. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!