Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok Budapesten olcso es jo...

Tudtok Budapesten olcso es jo fogorvost?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo... 26 elmultam es par eve kezdtek el romlani a fogaim, hozza teszem apoltam a fogaim, most is ezt a keveset! Alul semmi baj nincs, mind meg van. Fent hianyzik 5 fog de plusz 2 olyan lyukas, hogy fekete es legalabb 1 borso szem bele is ferne. Azok se menthetok! Ha nincs mire epiteni koronat akkor mi van? Jobb felso hatsonal 2 egymas mellet nincs fog es a leghatso ami nagyon rossz allapotban van amit huzni kell na es az az utolso fog amire lehetett volna epiteni, de nem leesz az se. Meg mennybe kerulne? Akinek van tapasztalata azt kerem irjon le mindent meg kort es nemet! 26F Bp
2014. szept. 21. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

4 fogra tudnak koronát te ni(ha van mindkét oldalon)

Árak rettentő változóak.


Minden évben kell fogorvoshoz menni, akkor nem alakulnak ki borsónyi lyukak( mondon ezt úgy, hogy én is 3 év után ma voltam és sajnos muszájból)

Nekem mind megvan, 6osok tropa, gyökérkezelés..stb..5ösök is bajosak nekem is fenn alakult ki a baj inkább.. 1 fog tömés 5000, húzása 10 kb. Gyökérkezelés is olyan 15 körül van.


Ha nincs fog, amire koronát lehet tenni, akkor implantátum, ára változó, darabja 65-100

2014. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!