Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfoghúzás nagyon para?

Abszintszalonna kérdése:

A bölcsességfoghúzás nagyon para?

Figyelt kérdés
Most fognak kettőt kihuzni egyszerre es erdekelne nektek milyenek az elmenyeitek. Nem faj, tudom, de fogalmam sincs mennyi ideig tart a műtét? Meddig lesz ott a seb? Szeretnem elore tudni. Köszi:)

2014. szept. 22. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinőtt-e már.

Ha igen, akkor párperc az egész. Ha nem, akkor fel kell vágni az ínyedet, molyolni vele, aztán összevarrni, lehet lesz egy fél óra is.

2014. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogorvos csinálja, vagy szájsebészet?


A szájsebészeten olyan érzéstelenítő van, hogy egy elefántot is lenyomna. Nekem azt mondták, amikro így féltem, hogy azok ott állkapcsokat pakolnak össze, nem ez fog gondot okozni nekik.


Kb egy hét múlva volt varratszedés, de 2 nappal később már nem vettem be cataflamot sem. Azt azért az elején bevenni szerintem 2-3 at egy nap, aztán majd meglátod. Ha ne gyullad be, nem fáj, inkább csak ijesztő.

2014. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!