Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bp. Kelenföldön megfizethető,...

Bp. Kelenföldön megfizethető, jó privát fogorvost tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Több éve privát és OEP-es fogorvosokkal szomorú tapasztalatom van. Mindkettő a pénzre megy rá, olyan megoldásokat mond 200ezerért, amely max. 1-2 évig tartana

.Én már rengeteget költöttem fogászatra,apámnak 36 éves korában teljes pótlása volt, ezt örököltem.


2014. okt. 2. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az olcsó és jó általában nem fér meg együtt. Ha megfelelő ellátást akar az ember, akkor muszáj mélyen zsebbe nyúlni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem érdemes ide-oda cikázni a fogászatok között, mert legtöbbször az új helyen állapotfelméréssel, dentál-higiániás kezeléssel kezdenek ami súlyos tízezrekbe fáj. Aztán ha talál valamit ami nem tetszik neki (általában tömések), akkor azokat kicserélik, sokszor valójában feleslegesen, mert az előző is jó lenne, de az új fogorvos úgy érzi jobbat tud. Egy szó mint száz, ha most új fogorvost keresel, akkor számíts rá, hogy az elején ott is le leszel húzva kicsit. Kelenföldhöz legközelebb amit ismerek az a Móricz Dental és a Bartók Dental. Mindkettő a Móriczon van és egyik sem olcsó, de ár-érték arányban mégis megfelelő amit nyújtanak.

2014. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Én megfizethető orvost és nem olcsót keresek. Persze ez relatív.Szerencsére egyik orvosnak sem engedtem,hogy kezeljen, kb. árajánlat nélkül.

Viszont az OEP-es fogászok mindenféle kezeléseket elszámoltak az OEP felé a betegutam szerint.

Az ajánlott 2 fogcentrumot megnéztem. Az áraik elég irreálisak.Közben találtam fogtechnikusi háttérrel rendelkezőt, oda megyek.

2014. okt. 2. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

De mi a gondod?

Mit szeretnél? Hány fogad van?

2014. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Ha fogpótlás kéne, akkor legjobb (legtartósabb) az implantátum -

2014. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!