Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek volt mar ilyen?...

Valakinek volt mar ilyen? Mutottek a bölcsesség fogam most másodjára es masodik nap feldagadt az arcom.

Figyelt kérdés
Előzőnél ilyen nem tortent. Es total bevagyok remülve. Azthittem hogy ma elmúlik mert szedtem gyulladás csökkentot es jegeltem ezerrel. Lehet benne maradt egy kis gez lap vagy mi mert azt ugye ki kell szedni másnap nekem meg feljött es ugy voltam vele hogy akkor kiis jott az egesz amit kidobtam. De e miatt meg nem lehet mert az a vérzés miatt van nem? Meg elotte ilyen volt a pofám mielott kikellett volna szedni. Szerintem eleg normalisan nez ki a lyuk a szam hatuljaba.. ez normalis???

2014. okt. 5. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 bölcsesség fogamat kiszedték, de semmi probléma nem volt velük. A helyedben holnap elmennék a fogdokihoz és megmutatnám neki!
2014. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a műtétet követő napon dagadt duplájára az arcom. Aztán elműlt. Ha holnapra nem lohad le, menj vissza, mutasd meg a fogorvosnak. Jobbulást!
2014. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogműtétek után feldagadhat az arc, nekem egy rezekálás után bucifejem lett 1-2 napig, borogasd és ha rosszabbodik, akkor menj vissza az orvoshoz.
2014. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!