Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez természetes dolog? Tegnap...

Ez természetes dolog? Tegnap voltam betömetni a fogamat. Többi lent.

Figyelt kérdés

Érzéstelenítőt kértem, nem kaptam.

menet közben jeleztem, hogy fáj. ennek ellenére csinálta tovább..

17:15 körül végeztem, azóta fáj a fogam, meg a fülem, az agyam...

gyógyszerek, hidegvizes borogatás, pálinka, szegfűszeg, meleg tea, semmi nem használ.

mit csináljak, ami használ is? most már inkább csak a fülem fáj.


2014. okt. 14. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy magán volt... nem, nem természetes, csak spórolt az anyaggal az orvos. Engem is megkínzott egyszer egy ilyen, azóta inkább csak a körzetihez járok, ami még ingyen is van. Szerintem menj vissza egy másikhoz.
2014. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Körzeti volt..

alap esetben magánhoz járok, mert ő a legjobb a környéken, neki nem kell könyörögni érzéstelenítőért. hanem egyből azzal kezd, ha fog fájni, ha nem,amit csinál. csak most nem volt rá pénzem :(

2014. okt. 14. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont, hogy a körzetiek spórolnak az érzésteleítővel (talán számít az anyagköltség). A magánnál meg kifizeted.

Az előfordulhat, hogy fáj a fogad, de annak el kell múlnia. Ha nem teszi, akkor nem normális.

2014. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!