Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek fogciszta lehet?

Szerintetek fogciszta lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdett az egyik rágófogam ráharapásra, majd spontán is fájni..azt hittem hogy huzatot kaptam, mivel ilyenkor már a csontomnál is fájt. Már nem fáj csak nyomásra, de akkor sem a fogam kimondottan, hanem a mellette lévő "hús" és ott érzek egy kisebb fajta puklit..szerintetek ez fogciszta lehet? Csütörtökön megyek fogorvoshoz, de nagyon félek hogy mit mond. Ha esetleg az valaki tud tanácsot adni, aki már átélte ezt és az ez után következő műtètet válaszolna pár kérdésre?

1: muszáj volt a műtét?

2: nagyon fájt?

3: a műtét menete nagyjából?

4: amit kihagytam de fontos tudnom? Köszi mindenki és bocsi hogy hosszú lett.



2014. nov. 4. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj, a fogorvos megmondja, hogy ciszta, vagy "tasak", és azt is, hogy mi a gyógymód rá. Ha mégis műtétre van szükség, azt is túl lehet élni: elérzéstelenítenek annyira, hogy magát a műtétet nem érzed. Utána fájhat, amikor megszűnt az érzéstelenítő hatása, de arra lehet fájdalomcsillapítót bevenni. Előre ne idegesítsd fel magad! Gyógyulást!
2014. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!