Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fehér tömés még mindig...

A fehér tömés még mindig ingyenes a körzeti fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy magándokinál kell fizetni, de SZTK-ban? Mert nekem eddig kellett ott is. Csak most nyugdíjba ment a fogorvosom, és aki jött helyette, nála állítólag nem kell.


Most akkor hogy van ez? Zsebbe dolgozott a dokim?



2014. nov. 5. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az amalgam talan ingyenes.
2014. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a húzáson kívül mindenre kell fizetni. Igaz én nem járok sztk-ba. De a legegyszerűbb ha szépen felhívod a körzeti SZTK-dat és megkérdezed.
2014. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem közben. Kétféle fehér tömés van, az egyik ingyenes, csak az hamarabb kopik.
2014. nov. 5. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
3000,- volt legutóbb a fehér nekem
2014. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már 6-8 ezer Ft, ami elvileg egységes.
2014. nov. 5. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Az amalgam ingyenes de az nem teljesen fehér ám, de az kopik is elég hamar. Az én dokim magán rendelőbe is dolgozik és mondta nekem hogy a tartósabb fehér tömésért fizetni kell, de akkor menjek a magánrendelőjébe inkább mert az neki is egyszerűbb. Persze még odáig nem jutottam el mivel nem nagyon telik nekem magán dokira jelenleg sajnos túl sok mindenre ment el a pénzem.
2014. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!