Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet fogfehérítő tollat/f...

Hol lehet fogfehérítő tollat/filcet kapni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Én a teleshop reklámokban láttam olyat :D szerintem inkább használj colgate max fresht és fehérítős szájvizet mellé
2014. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél. A Natur Aloe Vera a legjobb fogfehéríto, ráadásúl nem hogy nem károsítja a fogadat, de hasznos is , mert megelozheto vele a fogszvasodás.Es ha van otthon novényed ingyem van. Nem hiszek az ilyen natúr cuccokban , de ez az egy tuti mukodik. Én magamtól jottem rá. Szóval megfogod az aloé egy szárát, levágod, a belselyét kiszeded, szádbaveszed a gélt, es addíg oblogeted míg tiszta habos nem lesz , és már éred hogy ki kell kopnod. Én akkor csinálom, ha letorik véletlen egy szára az novényemnek. Kb egy hétig tart ki az egy szár. Attól fugg persze mekkora. Egy hét alat szépen kifehéríti a fogakat. Persze attól is fugg mennyire elszinezodottek a fogak, de szerintem 4 árnyalatot simán fehérít.
2014. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 azs123 válasza:
A Hellerdent-féle White and Go nálam bevált!
2014. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!