Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lüktet a kiidegelt fog!?

Lüktet a kiidegelt fog!?

Figyelt kérdés
Szeptemberben voltam fogdokinál,gyökérkezeltél,kiidegelték,és most pedig lüktet,am két hetes gyógytömést kaptam,majd végleges tömést adtak.De most pedig fáj,csak úgy magában,semmit se csinálok vele...Ja és még annyi,hogy amikor elmentem szeptemberben az orvoshoz a fog épp volt,nem volt lyukas,hanem szintén csak úgy fájt..Már kiidegel ez az állandó fájdalom,lassan sírnom kell..mert már tegnap reggel óta fáj...most elkéretőztem suliból is,hátha tud fogadni a doktornő...
2014. nov. 24. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem mikor így volt, hogy gyökérkezelés tömés után is még mindig fájt, kihúzták.
2014. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért rá 2 hónappal fáj?
2014. nov. 24. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtudom,nem vagyok fogorvos, de egy idősebb fogorvos azt mondta,hogy ő nem pártolja a gyökérkezelést,mert az a fog előbb utóbb vagy fájni fog, vagy letörni (mert ugye már nem olyan rugalmas mert nem él),csak a saját fájdalmunkat hosszabbítjuk meg a gyökérkezeléssel.
2014. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a cipőbe estem az első fogról van szó már 3mütétem volt ez miatt mert hiaba volt falállo végigérő gyökértömésem folyamatosan fajt egy éve megy ez a cirkusz mire nagy nehezen rájöttünk a problémára helytelen fogmosas alul a szájpadlas felöli oldalrol fognyaki kopas kis rés a fog és az iny között ami a fogkő eltávolitasa után kimutatkozott
2014. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. :/ Nos hála az Istennek holnapra kaptam időpontot,viszont egyre jobban fáj,és kezd egyre érzékenyebb lenni,illetve mintha megdagadt volna egy nagyon picit az ínyem. :/
2014. nov. 24. 15:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Ès még annyit mondanék,hogy a bölcsesség fogam előtt van ez a fog.
2014. nov. 24. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
4es, milyen műtétjeid voltak? mert nekem is az első fogam gyökérkezelt, de nyomásra érzékeny, harapni nem tudok, másik orvos ujratömte, de nem javult a hlyzet, most lesz foggyökér rezekcióm, viszont én 3-4havonta járok fogkőeltávolításra!
2014. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!